Helaas, deze vacature is niet actief.

Stage Styling in Utrecht

Are we looking for you? Wij zijn altijd op zoek naar gedreven en getalenteerde mensen om ons team te versterken - de mensen die onze visie delen, enthousiast, klantgericht, positief ingesteld zijn en het verschil kunnen maken.

Beschrijving

YOU WORK FOR WE AS A STYLING INTERN

Opvallende outdoor campagnes met abri’s en stationsspreads, co-creaties met Doutzen Kroes of Typhoon en partnerships met GTST, Dance4Life en &C. Ons Marketing team haalt elke dag alles uit de (kleding)kast. Met een hecht team bouwen we aan een nog sterkere merkidentiteit. Van instore communicatie tot online marketing en van inspirerende magazines tot nieuwsbrieven en social posts; wij doen alles voor de ultieme 360 customer journey van onze klanten. Het liefst doen we dit samen: niet voor niets is ons motto ‘Life is Better Together’. Wat ons anders maakt dan veel andere marketingafdelingen? We hebben een intern reclamebureau waarmee we vrijwel alles zelf creëren. Een ideale omgeving voor creativiteit én persoonlijke ontwikkeling, waardoor je bij WE elke dag een beetje beter wordt.

Voor dit team zijn op zoek naar een enthousiaste Styling stagiair(e) voor een periode van minimaal 5 maanden. Die ons team zal op ons hoofdkantoor in Utrecht (2 dagen) en in onze fotostudio in Beverwijk (3 dagen).

Wat de stage zoal inhoudt?

 • Het  voorbereiden en assisteren van verschillende marketing en e-commerce shoots.
 • Tijdens fotoshoots support je het productie team en stylist
 • Je gaat aan de slag met het up-to-date houden van onze Style Guides;
 • Hiernaast ga je ook onderzoekend en analyserend aan de slag;
 • Bij deze stage wordt eigen initiatief beloond!

Wat neem jij mee?

 • Je volgt een mbo of hbo opleiding richting de Fashion of Styling
 • Je hebt een passie voor mode en trends
 • Je hebt een enthousiaste en gedreven houding en bent niet bang om initiatief te nemen
 • Je bent nauwkeurig, scherp, hands on en hebt oog voor detail
 • Je kunt goed zelfstandig werken waarbij je planmatig en secuur te werk gaat
 • Je bent bereid om zowel naar ons hoofdkantoor in Utrecht te komen als naar onze fotostudio in Beverwijk
 • Je bent een creatief, een organisatorisch talent, flexibel, en stressbestendig
 • Ervaring met Indesign is een must en ervaring op set is een pre
WE WORK FOR YOU

Jij staat iedere dag voor ons klaar om te zorgen dat onze fotoshoots perfect georganiseerd zijn. Wij zorgen ervoor dat jij de beste versie van jezelf kunt worden. Je bent een volwaardig team member van ons Marketing team en krijgt de kans om een kijkje te nemen binnen een professioneel Marketingteam. Daarnaast zorgen we ervoor dat je continu leert en jezelf verder ontwikkelt, zowel vakinhoudelijk als persoonlijk. Vanuit onze WE Academy bieden wij bijvoorbeeld alle opleidings- en trainingsmogelijkheden aan die jij nodig hebt om bij ons te excelleren. En je kunt rekenen op dagelijkse coaching on the job van jouw collega’s. Daarnaast ontvang je een stagevergoeding van 150,- per maand o.b.v 40 uur wanneer je een mbo opleiding volgt. Doe je hbo? Dan ontvang je een stage vergoeding van 350,- per maand o.b.v 40 uur. Je ontvangt standaard 20% shopkorting én 4 keer per jaar zelfs 36%! En tot slot kan je al je energie kwijt in onze bootcamp tegen een gereduceerd tarief.

WHO WE ARE

Als echte fashionista of fashionisto ken je WE natuurlijk al wel. Maar wist je dat we al 100 jaar bestaan en bijna 200 succesvolle stores én een state-of-the-art webshop hebben? Of dat we bij WE alles onder één dak hebben: design, productie en natuurlijk de verkoop?

Nog wat WE-facts:

 • We zijn een nuchter Nederlands bedrijf maar inmiddels actief in heel Europa.
 • We hebben meer dan 2.000 gedreven medewerkers en groeien nog dagelijks.
 • We vinden maatschappelijk verantwoord en duurzaam ondernemen erg belangrijk.
 • We believe life is better together.
HOW WE RECRUIT

Zodra we je sollicitatie met jouw portfolio hebben ontvangen, sturen we je een e-mail. Binnen twee weken hoor je of je wordt uitgenodigd voor een gesprek op ons Hoofdkantoor. Verloopt ook positief, dan heten we je van harte welkom als (nieuwe) WE collega! Een toetsing in het Waarschuwingsregister Detailhandel (FAD) is onderdeel van onze sollicitatieprocedure.

WE LOVE TO CHAT

Heb je nog vragen over de stage? Stuur dan een email naar recruitment@wefashion.com of een WhatsAppje naar 06-26460275. WE are looking forward to meeting you!

Extra informatie

Status
Inactief
Plaats
Utrecht
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

De Meern | Winkelwerk / Retail / Detailhandel | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.