Helaas, deze vacature is niet actief.

Stage Design Men in Utrecht

Are we looking for you? Wij zijn altijd op zoek naar gedreven en getalenteerde mensen om ons team te versterken - de mensen die onze visie delen, enthousiast, klantgericht, positief ingesteld zijn en het verschil kunnen maken.

Beschrijving

YOU WORK FOR WE AS AN DESIGN INTERN
Ons team creëert met veel passie, creativiteit en focus op onze klanten stijlvolle WE collecties. Mode die ervoor zorgt dat onze klanten zich stijlvol en zelfverzekerd voelen en zich makkelijk verbinden met de mensen om zich heen. Oftewel; WE design to connect!
 
Wat houdt de stage precies in?
Wij vinden het zeer belangrijk dat stagiair(e)s een goed beeld krijgen van onze Design afdeling en de bijdrage die zij levert aan onze organisatie als geheel. Daarom ondersteun je tijdens deze meeloopstage ons Design team bij alle voorkomende werkzaamheden. Jij werkt mee aan het ontwerpproces van onze collectie!

Welke werkzaamheden horen hierbij?
 • Informatie verzamelen over de laatste fashiontrends en consumenten visie
 • Het opzetten van een schetscollectie en technische tekening onder leiding van de designers
 • Collectie overzichten bijwerken met nieuwe schetsen en kleuren
 • Betrokken bij het doorpassen van de ontwerpen met het product team
 • Betrokken bij het ontwikkelen van en zoeken naar stoffen, prints en dessins
 
Wat verwachten we van jou?
 • Je volgt een mbo opleiding in de richting van Mode/Design
 • Je hebt kennis van de Nederlandse en Engelse taal
 • Je bent bekend met de programma’s Adobe Illustrator en Abode Photoshop
WE WORK FOR YOU

Jij werkt elke dag creatief en vol enthousiasme aan het design van de nieuwste WE MEN collectie. Wij zorgen er voor dat jij de beste versie van jezelf kunt worden. Je bent een volwaardig member van ons Design team en krijgt de kans om een kijkje te nemen binnen een professionele afdeling. Daarnaast zorgen we ervoor dat je continu leert en jezelf verder ontwikkelt, zowel vakinhoudelijk als persoonlijk. Vanuit onze WE Academy bieden wij bijvoorbeeld alle opleidings- en trainingsmogelijkheden aan die jij nodig hebt om bij ons te excelleren. En je kunt rekenen op dagelijkse coaching on the job van jouw collega’s. Daarnaast ontvang je een stage vergoeding van 150 euro per maand, standaard 20% shopkorting en een aantal keer per jaar zelfs 36%! Tot slot kan je al je energie kwijt in onze bootcamp tegen een gereduceerd tarief.

WHO WE ARE

Als echte fashionista of fashionisto ken je WE natuurlijk al wel. Maar wist je dat we al 100 jaar bestaan en bijna 200 succesvolle stores én een state-of-the-art webshop hebben? Of dat we bij WE alles onder één dak hebben: design, productie en natuurlijk de verkoop?

Nog wat WE-facts:

 • We zijn een nuchter Nederlands bedrijf maar inmiddels actief in heel Europa.
 • We hebben meer dan 2.000 gedreven medewerkers en groeien nog dagelijks.
 • We vinden maatschappelijk verantwoord en duurzaam ondernemen erg belangrijk.
 • We believe life is better together.
 • Last but not least: het is ge-WE-ldig om bij ons te werken.
HOW WE RECRUIT

We willen je vragen om bij je sollicitatie een Portfolio toe te voegen. Zodra we je sollicitatie ontvangen hebben, sturen we je een e-mail. Binnen twee weken hoor je of je wordt uitgenodigd voor een gesprek op ons Hoofdkantoor. Verloopt dit positief, dan heten we je van harte welkom als (nieuwe) WE collega! Een toetsing in het Waarschuwingsregister Detailhandel (FAD) is onderdeel van onze sollicitatieprocedure.

WE LOVE TO CHAT

Heb je nog vragen over de stage? Stuur dan een email naar recruitment@wefashion.com of een WhatsAppje naar Charlotte via 06-26460275. WE are looking forward to meeting you!

Extra informatie

Plaats
Utrecht
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)

De Meern | Utrecht | Winkelwerk / Retail / Detailhandel | Fulltime (startersfunctie)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.