Helaas, deze vacature is niet actief.

Medewerker Finance & Control in Apeldoorn

De... Wij zijn HANOS. Wij zijn méér dan een internationale groothandel; wij zijn een totaalgroothandelsorganisatie met 17 vestigingen in Nederland en 2 vestigingen in België. Bij ons vind je alle culinaire inspiratie...

Beschrijving

De organisatie

Wij zijn HANOS. Wij zijn méér dan een internationale groothandel; wij zijn een totaalgroothandelsorganisatie met 17 vestigingen in Nederland en 2 vestigingen in België. Bij ons vind je alle culinaire inspiratie en kennis onder één dak. In de markt van de horeca zijn we al meer dan 40 jaar toonaangevend. We staan dan ook niet stil en openen binnenkort alweer onze 20e groothandel. Bij HANOS werken vakbekwame mensen die klanten graag met raad en daad terzijde staan. Een klantgerichte service staat bij HANOS op nummer één.

Wij zijn HANOS. Wij zijn méér dan een internationale groothandel; wij zijn een totaalgroothandelsorganisatie met 17 vestigingen in Nederland en 2 vestigingen in België. Bij ons vind je alle culinaire inspiratie en kennis onder één dak. In de markt van de horeca zijn we al meer dan 40 jaar toonaangevend. We staan dan ook niet stil en openen binnenkort alweer onze 20e groothandel. Bij HANOS werken vakbekwame mensen die klanten graag met raad en daad terzijde staan. Een klantgerichte service staat bij HANOS op nummer één.

Finance & Control bestaat uit een team van enthousiaste Finance-professionals en is gevestigd op ons hoofdkantoor. HANOS Nederland (Apeldoorn) is de overkoepelende organisatie voor alle groothandels en overige vestigingen van HANOS. Op het hoofdkantoor zijn onze ondersteunende diensten ondergebracht, waaronder Administratie, Financiën, Inkoop, Masterdata, PR & Marketing, Automatisering en P&O.

 
De functie

Ter versterking van onze afdeling zijn we op zoek naar onze nieuwe Medewerker Finance & Control (fulltime).

Wat doe je als Medewerker Finance & Control bij HANOS?
Als Medewerker Finance & Control help je HANOS vooruit. Je bent medeverantwoordelijk voor het verwerken en controleren van financiële gegevens van de totale HANOS-organisatie. Ook vervul je een actieve rol in het verzorgen van de financiële managementrapportages, het budgetproces alsmede de controle op de naleving van interne procedures.

Ben jij diegene die wij zoeken?
 • Je hebt minimaal een afgeronde hbo-opleiding bedrijfseconomie of aanverwant.
 • Je hebt enkele jaren ervaring in een relevante functie.
 • Je deelt onze passie voor cijfers.
 • Excel kent voor jou geen geheimen.
 • Je hebt een kritisch analytische blik en bent zeer accuraat.
 • Je bent proactief en hebt een echte hands-on-mentaliteit.
 • Ervaring met SAP is een pre.
Wij bieden voor deze functie
 • Een aantrekkelijke baan in een dynamische werkomgeving.
 • Een marktconform salaris.
 • Werken in een energiek team.
 • Diverse aanvullende bedrijfsregelingen (zoals bedrijfsfitness en collectieve ziektekostenverzekering).
 • Een uitstekende bedrijfspensioenregeling.

Voel jij een match met deze job en wil jij ons team graag komen versterken? Solliciteer dan direct via onderstaande knop.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Extra informatie

Plaats
Apeldoorn

Apeldoorn | Gelderland | Horeca / Catering | Winkelwerk / Retail / Detailhandel

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.